Czas realizacji i dostawa
Ogólne informacje o realizacji i dostawie.


     Koszt dostawy
     Koszt dostawy zamówień o wartości powyżej 99 zł wynosi 0 zł, nie dotyczy on dodatkowych opłat wynikających z wybranej      formy płatności.     Czas dostawy
     zamówienia złożone na www.avans.pl wysyłane są w czasie podanym przy zamawianym produkcie od momentu    zaksięgowania płatności na naszym koncie. Firma kurierska doręcza produkt od 1 do 2 dni od momentu jego wysłania.


     Waga przesyłki
     Kurierzy mają obowiązek wniesienia do mieszkania sprzętu o wadze nie przekraczającej 30 kg (nie dotyczy zamówień z    wykupioną dodatkowo usługą wniesienia przesyłki do mieszkania - usługi dostępnej dla zamówień, których łączna waga nie przekracza 100 kg). 


USZKODZENIA
W momencie odbioru zamówienia, zalecamy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na stan zewnętrzny doręczonej przesyłki. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń mechanicznych lub innych niepokojących zastrzeżeń co do stanu opakowania - w tym zabezpieczeń logistycznych - rekomendujemy zdecydowanie odmówić jej przyjęcia. Jeżeli stan zewnętrzny przesyłki nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń, jeszcze w obecności kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić jej zawartość. W sytuacji jakichkolwiek uwag co do stanu technicznego i wizualnego oraz kompletności odbieranej przesyłki trzeba bezwzględnie sporządzić protokół szkody. Niezbędnymi drukami dysponuje doręczyciel, który ma jednocześnie obowiązek poświadczyć stwierdzone nieprawidłowości.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego zamówienia, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody. W protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania, a następnie podpisany protokół przesłać do Sprzedającego na adres do korespondencji i/lub na adres do kontaktu mailowego.
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!