FiiO

Odtwarzacz sieciowy FIIO R7 Biały

3699,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Obsługa formatów audio AIFF, APE, Apple Lossless, DSD, FLAC, WAV Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak Kolor Biały

Złącze HDMI

Nie Złącze USB Tak
Kod produktu 606644
Skonstruowanie biurkowego systemu Hi-Fi zawsze było pełne kompromisów. Składanie tak wielu różnych komponentów razem sprawia, że trudno jest uzyskać elegancki i kompaktowy zestaw. W przypadku mediów strumieniowych taka konfiguracja zwykle zapewnia niedopuszczalne wrażenia. Ale teraz jest nowe rozwiązanie.
 
Oto odsłona 1.0 kompaktowego Hi-Fi od FiiO.
Z R7 służącym jako element centralny, wspieranym przez głośniki SP3 i słuchawki FT3, doświadczysz spójnego i bardzo przyjemnego urządzenia typu all in one.
Witamy w nowej erze zgrabnego, biurkowego Hi-Fi!
 
Klucz do zupełnie nowego świata kompaktowego Hi-Fi
R7 łączy funkcje nadajnika/dekodera/wzmacniacza/przedwzmacniacza/odtwarzania multimediów w jednym urządzeniu. Poza licznymi złączami i możliwościami rozbudowy oraz szeroką gamą trybów pracy, jest również w stanie przesyłać strumieniowo multimedia na wspaniały ekran portretowy, zapewniając niezwykłe wrażenia podczas użytkowania. R7 to atrakcyjnie wyglądający, łatwy w użyciu i świetnie brzmiący biurkowy sprzęt Hi-Fi.
 
Pełen wybór wejść i wyjść
R7 oferuje łączność znacznie wykraczającą poza to, czego można by się po nim spodziewać, tym samym umożliwiając szybko i łatwo zbudować stacjonarny system Hi-Fi z R7 jako jego sercem.
 
Wybór rodzaju wyjścia jednym pokrętłem 
Nie ma potrzeby podłączania i odłączania kabli, ponieważ możesz wygodnie przełączać się między wyjściami PO/LO/PRE OUT/PO+PRE OUT po prostu obracając pokrętło.
PO: Aktywne są tylko przednie wyjścia audio.
LO: Aktywne są tylko tylne wyjścia audio (ustawione na maksymalnej mocy).
PRE OUT: Aktywne są tylko tylne wyjścia audio (z regulacją głośności).
PO+PRE OUT (domyślnie): oba przednie wyjścia audio + tylne wyjścia audio
(regulowana głośność) są aktywne.
 
Wiele trybów pracy – wiele możliwości
Tryb Android: korzystaj z aplikacji innych firm, takich jak wiodące serwisy streamingowe;
Tryb Pure Music: ekskluzywny tryb czystej muzyki FiiO, zapewniający jeszcze bardziej wciągające doznania odsłuchowe;
Tryb USB DAC: znacząco poprawia brzmienie dowolnego komputera/telefonu, łącząc się z nimi jako dekoder;
Tryb odbiornika Bluetooth: obsługuje LDAC/SBC/AAC, umożliwiając słuchanie doskonałego bezprzewodowego dźwięku;
Tryb odbiornika AirPlay: bezprzewodowo podłącz iPhone’a/iPada i inne urządzenia z systemem iOS, zapewniając im ogromny wzrost jakości dźwięku;
Tryb Roon Ready: certyfikat Roon Ready, zapewniający ergonomiczny odtwarzacz w kilka sekund;
Tryb dekodowania koncentrycznego/optycznego: dzięki możliwości odbierania sygnałów przez złącza optyczne/koncentryczne, R7 zamienia się w dekoder o wysokiej wydajności.
 
Intuicyjny i prosty w obsłudze
R7 jest wyjątkowy, ponieważ jest łatwy w użyciu i oferuje zdumiewającą ilość sposobów słuchania. Podczas korzystania z aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki możesz łatwo przełączać się między słuchawkami i głośnikami lub dowolnym innym trybem wyjściowym. Wygodnie słuchaj utworów zapisanych lokalnie na R7 – dzięki wbudowanej pamięci i obsłudze kart micro-SD – lub odbieraj dźwięk Bluetooth z telefonu – dzięki obsłudze formatów audio Bluetooth o wysokiej rozdzielczości. Z R7 możesz naprawdę słuchać tak, jak chcesz.
 
R7 obsługuje karty micro-SD do 2 TB i jest wyposażony w uchwyt na kartę micro-SD.
R7 obsługuje Bluetooth 5.0; obsługuje odbiór SBC/AAC/LDAC; 
obsługuje transmisję SBC/AAC/aptX/aptX HD/LDAC/LHDC.
 
R7 + słuchawki
Poprzez wyjścia zbalansowane XLR i 4,4 mm lub wyjście single-ended 6,3 mm podłącz R7 do FT3 lub innych słuchawek, aby uzyskać wierną reprodukcję muzyki.
 
R7 + głośniki aktywne 
Podłącz R7 do SP3 lub innych głośników za pomocą portów XLR, RCA single-ended, USB, koncentrycznych lub optycznych i ciesz się prawdziwie wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem z obszerną sceną dźwiękową.
 
R7 + słuchawki + głośniki aktywne
R7 może służyć jako wygodny hub do podłączenia zarówno głośników, jak i słuchawek. Obróć pokrętłem, aby wygodnie przełączać się między urządzeniami odsłuchowymi, zmieniając tryb wyjścia.
 
Jeszcze więcej możliwości z opcjonalnymi akcesoriami
Aby uzyskać jeszcze więcej możliwości słuchania, możesz w pełni wykorzystać interfejs USB HOST do podłączenia zewnętrznych dysków przenośnych, klawiatury FiiO KB1 i innych urządzeń, aby uzyskać jeszcze wygodniejsze korzystanie z biurkowego Hi-Fi, które jest specjalnie dla Ciebie dostosowane.
 
R7 + głośniki + słuchawki + hub + przenośny dysk + klawiatura KB1
Użyj przenośnego dysku do przechowywania dużej ilości ulubionej muzyki w bezstratnych formatach. Użyj KB1, aby wygodnie zmieniać utwory, regulować głośność i przełączać tryby wyjściowe podczas słuchania muzyki z dysku.
 
Zdalne sterowanie
Chcesz słuchać muzyki bez ruszania się z fotela? Możesz korzystać z aplikacji FiiO Music lub pilota Bluetooth, który pozwala sterować muzyką na odległość i wygodnie obsługiwać różne operacje. R7 to wygodne słuchanie bez skrępowania.
*W przyszłości FiiO zamierza wprowadzić konfigurowalny uniwersalny pilot Bluetooth.
 
Stwórz swój kompletny biurkowy zestaw Hi-Fi
Z pomocą klawiatury KB1 i liniowego zasilacza PL50 możesz uwolnić pełny potencjał R7 i doświadczyć prawdziwie kompleksowego, profesjonalnego kompaktowego systemu Hi-Fi od FiiO!
 
R7 + głośniki + słuchawki + hub + przenośny dysk + klawiatura KB1 + NAS + zasilacz liniowy PL50
Czas zostać swoim własnym DJ-em! R7 może działać jako centrum kontroli dostępu do muzyki po podłączeniu do serwera NAS i odtwarzaniu muzyki przez DLNA. R7 posiada certyfikat Roon Ready, który umożliwia dostęp do muzyki ze źródła ROON CORE, takiego jak NAS lub komputer.
A jakby tego było mało, sam R7 może pełnić rolę sieciowego serwera muzycznego dzięki kompatybilności z protokołami transmisji DLNA. Dzięki DLNA na innym urządzeniu można uzyskać dostęp do muzyki w pamięci wewnętrznej R7, kartach micro-SD, a nawet do utworów na podłączonym zewnętrznym dysku przenośnym.
 
Biurkowy system Hi-Fi od FiiO w wersji 1.0
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym audiofilem weteranem, możesz łatwo zacząć i zbudować kompaktową konfigurację Hi-Fi z R7 na czele.
Możesz także synergicznie sparować R7 z innymi produktami FiiO, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia odsłuchowe, otwierając drzwi do zupełnie nowych, inspirujących wrażeń płynących z Twojego biurkowego systemu Hi-Fi.
 
Więcej mocy dla lepszego brzmienia
 
Układ FPGA czwartej generacji z zegarem z synchronizacją fazową + 2 femtosekundowe oscylatory kwarcowe
Umożliwia bardzo precyzyjne, zunifikowane źródło taktowania o niskim jitterze, zapewniające czystszy i bardziej stabilny sygnał audio.
 
Specjalnie zoptymalizowana konstrukcja obwodu audio
R7 wykorzystuje przetwornik cyfrowo-analogowy ES9068AS w połączeniu z parą wzmacniaczy słuchawkowych THX AAA 788+. Ponadto wewnątrz R7 znajduje się szereg wysokiej jakości komponentów, takich jak min. cztery kondensatory foliowe Panasonic PPS. Nie szczędzono wydatków na użycie doskonałych komponentów, aby zapewnić wierną reprodukcję dźwięku przez R7.
 
5 poziomów wzmocnienia, wysoka moc wyjściowa 3 W
R7 posiada pięć poziomów wzmocnienia: niski/średni/wysoki/słuchawki nauszne/ulepszony tryb słuchawek nausznych. Przy obciążeniu 32 Ω przy użyciu ulepszonego trybu słuchawek nausznych, R7 jest w stanie wytworzyć do 3 W mocy wyjściowej, co jest więcej niż wystarczające do zasilania słuchawek o niskiej i wysokiej impedancji.
 
Odpowiednie zasilanie – źródło doskonałego brzmienia
 
Podwójna konstrukcja zasilania DC/AC
Wewnątrz R7 znajduje się zasilacz impulsowy o mocy 30 W. Obwód wejściowy prądu przemiennego wykorzystuje filtrację i oczyszczanie z dławikiem o dużej pojemności i dedykowanymi kondensatorami wysokonapięciowymi. Obwód wejściowy prądu stałego jest przeznaczony do zasilania wysokonapięciowego ±12 V. Oba obwody zasilające przyczyniają się do solidności systemu zasilania, aby lepiej oddać dynamiczny dźwięk Twojej muzyce. R7 może być również używany z zewnętrznymi zasilaczami prądu stałego, takimi jak zasilacz liniowy FiiO PL50 lub inne zasilacze, aby nadać Twojemu dźwiękowi jeszcze czystsze, czarniejsze tło, aby w pełni wydobyć szczegóły muzyczne.
*Obsługiwane są tylko zewnętrzne zasilacze prądu stałego 12 V-3 A
 
Komponenty klasy premium 
Kondensatory tantalowe 12 470 uF pomagają regulować i oczyszczać moc w zasilaczu, a tym samym dodatkowo redukować szumy zasilania.
Ponadto specjalnie zaprojektowana metalowa osłona blokuje transformator na płycie głównej zasilacza, redukując jego drgania i zapewniając bardziej stabilne zasilanie.
 
Konstrukcja zasilacza z licznymi LDO
Dzięki stabilizacji mocy i filtrowaniu, częściowo dzięki zastosowaniu na każdym etapie obwodu audio ultra-niskoszumnych LDO do regulacji napięcia, R7 jest stale zasilany stabilną, czystą mocą.
 
Proste rozwiązanie dla wielu wymagań i potrzeb
R7 to urządzenie wielozadaniowe, będące w stanie działać jako nadajnik/odtwarzacz multimediów strumieniowych/dekoder/wzmacniacz/przedwzmacniacz. Skutecznie konsoliduje w kompaktowym pakiecie to, co kiedyś wymagało wielu różnych urządzeń. Jedno proste urządzenie może teraz zaspokoić wszystkie Twoje wymagające potrzeby w zakresie odsłuchu.
R7 jest również wysoce skalowalny i można go łatwo podłączyć do wielu innych urządzeń zewnętrznych, zapraszając do dalszego odkrywania granic naprawdę zadziwiającej funkcjonalności R7
 
W poszukiwaniu idealnego form factor…
Już 3 lata temu zaczęliśmy zastanawiać się, jak stworzyć odtwarzacz multimediów strumieniowych, który idealnie pasowałby nawet do najmniejszych przestrzeni biurkowych. Przez rok badaliśmy wiele czynników związanych z kształtem, takich jak posiadanie poziomego, odchylanego, a nawet obrotowego ekranu. Dla każdego formatu zbudowaliśmy specjalnie zoptymalizowany i ręcznie wykonany prototyp, aby w pełni zbadać zalety i wady każdego rozwiązania. Po wielu testach w świecie rzeczywistym i wielu wyciągniętych wnioskach zdecydowaliśmy, że R7 zastosuje wyświetlacz zorientowany pionowo, mieszczący się w eleganckiej i kompaktowej obudowie. Wraz z R7 chcemy zapoczątkować nową erę kompaktowych systemów Hi-Fi.
 
Wyświetlacz i system operacyjny
Dzięki 5,0-calowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości i systemowi operacyjnemu Android możesz korzystać z wiodących aplikacji do przesyłania strumieniowego oraz innych aplikacji innych firm na R7, jak nigdy dotąd. Teraz możesz w pełni zaspokoić swoje pragnienia związane z konsumpcją mediów dzięki R7.
 
Urok i piękno Hi-Fi]
 Z R7 na twoim biurku, twój kompaktowy zestaw Hi-Fi ożywa;
Wyświetlacz portretowy pomaga dodatkowo zaoszczędzić miejsce;
Dzięki dołączonym osłonom ochronnym nie musisz rezygnować z dobrego wyglądu swojego świetnie brzmiącego urządzenia;
Boczne otwory wentylacyjne o strukturze plastra miodu służą zarówno do rozpraszania ciepła, jak i dodają futurystycznego akcentu;
Zagłębiony panel tylny oznacza bardziej eleganckie połączenia przewodów i mniej bałaganu;
Bezproblemowa antena Wi-Fi/Bluetooth oferuje wiele możliwości nie wystając z urządzenia;
Konfigurowalne podświetlenie RGB nadaje konfiguracji dodatkową osobowość.
 
Obsługa formatów audio AIFF, APE, Apple Lossless, DSD, FLAC, WAV
Zgodność z iPod / iPhone Tak

Streamer

Tak
Funkcje dodatkowe Equalizer, Podświetlenie RGB, Tryb Pure Music, Tryb Roon Ready, Wyświetlacz LCD
Radio Nie
Radio internetowe Tak
Wi-Fi Tak

AirPlay

Tak
Bluetooth Tak
DLNA Tak
Kolor Biały
Pobór mocy (tryb włączenia) [W] 30

Złącze Ethernet (LAN)

Tak
Funkcje Bluetooth Wi-Fi Złącze USB
Cyfrowe wyjście koaksjalne Tak
Cyfrowe wyjście optyczne Tak
Liczba złączy analogowych audio 6 ( 2 x XLR 2 x RCA i 2 x Słuchawkowe)
Pozostałe wejścia/wyjścia Micro SD, XLR
Wyjście słuchawkowe Tak

Złącze HDMI

Nie
Złącze USB Tak
Głębokość [cm] 16
Szerokość [cm] 11
Waga [kg] 1.3
Wysokość [cm] 13.4
Zasilanie 110-240 V, 50/60Hz
Wyposażenie Adapter 6.35 mm, Bezpiecznik, Kabel USB-C do USB-A, Kabel zasilający, Podstawki, Taśma dwustronna do podstawy, Uchwyt karty MicroSD, Zatyczka pyłoszczelna
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FiiO
Odtwarzacz sieciowy FIIO R7 Biały

Odtwarzacz sieciowy FIIO R7 Biały

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!