PIONEER

Głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F

99,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO28.03.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kształt Okrągły Wymiary [mm] 130
Rodzaj Jednodrożny Maksymalna moc wyjściowa [W] 230
Liczba głośników w komplecie 2 Kod produktu 875876

Wymiary [mm]

Głośniki samochodowe premium

Głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F 230 W 1-drożne, to sprzęt zapewniający doskonałej jakości dźwięk, dzięki wykorzystaniu w nich unikalnych rozwiązań technologicznych. Jednocześnie te głośniki cechują się sporą wytrzymałością, nawet przy ich intensywnym użytkowaniu przez kilka lat.

głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F - ogólny

Innowacyjne brzmienie

Głośniki PIONEER TS-G1310F należą do ulepszonej wersji G, która została stworzona po to, by zapewniać unikalne brzmienie. Korzystając z głośników możemy uzyskać poruszający bas, ale również naturalne brzmienie przy wysokich tonach. Jest to możliwe nawet przy dużej głośności - 89 dB. Z głośnikami PIONEER, słuchając swoich ulubionych utworów, można zatem odkryć dźwięki, które wcześniej były niezauważalne.

głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F - parametry

łatwy montaż

Te okrągłe głośniki o średnicy 130 mm i głębokości 49.7 mm z powodzeniem dopasowują się do większości nowych i nieco starszych modeli samochodów. Głośniki marki PIONEER sprzedawane są w komplecie 2 szt. wraz z akcesoriami montażowymi (maskownicami i śrubami montażowymi). Bardzo ważną kwestią jest to, że ich montaż nie należy do skomplikowanych. Można go z powodzeniem wykonać samodzielnie, bez konieczności wydawania pieniędzy na pomoc specjalistów.

głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F - dopasowanie

Stożek IMPP

Bardzo ważnym elementem głośników marki PIONEER jest stożek IMPP. Jego atutem jest to, że zapewnia on wysokiej klasy brzmienie średnich zakresów częstotliwości. Z takim stożkiem, bez względu na to, czego aktualnie słuchamy, możemy liczyć na niesamowite wrażenia dźwiękowe. Stożek IMPP podlegał wieloletnim testom, dzięki którym został doskonale dopasowany do potrzeb każdego użytkownika. Jest to element, którym bardzo często PIONEER wyprzedza technologicznie inne marki głośników.

głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F - stożek

Moc

PIONEER TS-G1310F to głośniki o mocy znamionowej 35 W oraz paśmie od 25 do 22000 Hz, w przypadku których producent postawił nie tylko na doskonałą jakość dźwięku, lecz również na to, jak one się prezentują pod względem wizualnym. Są to bowiem głośniki, które zostały zbudowane w oparciu o najnowsze trendy i wyglądają na tle innych sprzętów tego typu niezwykle nowocześnie.

głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F - moc

Wytrzymała konstrukcja

Głośniki PIONEER TS-G1310F słyną ze swojej doskonałej odporności na uszkodzenia. Nawet przy ich intensywnym, codziennym użytkowaniu w aucie można liczyć na to, że emitowany przez nie dźwięk będzie miał doskonałą jakość przez lata. Jest to bowiem sprzęt wyprodukowany z najwyższej klasy materiałów, będący efektem wieloletnich, zaawansowanych prac technologów.

głośniki samochodowe PIONEER TS-G1310F - wytrzymałość

Typ Uniwersalne
Kształt Okrągły
Wymiary [mm] 130
Rodzaj Jednodrożny
Maksymalna moc wyjściowa [W] 230
Moc znamionowa [W] 35
Min. pasmo [Hz] 25
Max. pasmo [kHz] 22
Skuteczność [1W/1m] 89
Liczba głośników w komplecie 2
Wyposażenie Akcesoria montażowe
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera PIONEER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!