BASEUS

Transmiter FM BASEUS CCTM-01

79,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Bluetooth

Tak Czytnik kart pamięci Tak
Złącze USB Tak Pilot Nie
Wyświetlacz Tak Zakres częstotliwości 87.5 - 108.0 MHz
Wejście AUX Nie Kod produktu 555456
Funkcja zestawu głośnomówiącego2 Porty USB-A, Szybkie ładowanie
Pozwoli Ci na komfortową obsługę

Transmiter FM Baseus CCTM-01

Wygodnie słuchaj muzyki w samochodzie, korzystaj z nawigacji i ciesz się szybkim ładowaniem nawet 2 urządzeń jednocześnie. Transmiter FM marki Baseus pozwala odtwarzać piosenki z różnych źródeł i ładuje z natężeniem do 3,4 A. Oferuje też funkcję monitoringu napięcia i obsługuje bezstratne kodowanie dźwięku. Wyróżnia go także wyjątkowa wytrzymałość oraz szeroka kompatybilność.

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 parametry cechy zalety

Wybieraj spośród dostępnych możliwości połączenia

Transmiter obsługuje łącze Bluetooth 4.2, dzięki czemu może zapewnić stabilną, niezawodną transmisję na odległość do 10 m. Jest kompatybilny z systemami Android i iOS, umożliwia też podłączenie 2 smartfonów jednocześnie. Pozwala również odtwarzać muzykę z dysków USB i kart pamięci TF. Obsługuje formaty audio takie jak MP3, MAV, FLAC, APE, MWA.

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 bluetooth formaty transmisja zasieg

Szybkie ładowanie 2 urządzeń jednocześnie

Już nie musisz czekać, aż jedno urządzenie zostanie naładowane, zanim podłączysz kolejne. Transmiter został wyposażony w 2 porty USB-A, które umożliwiają szybkie ładowanie z natężeniem nawet 3,4 A. Teraz w kilka chwil naładujesz swój tablet i telefon swojego pasażera!

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 szybkie ładowanie urządzeń

Wygodnie rozmawiaj przez telefon

Ktoś do Ciebie dzwoni? Już nie musisz sięgać po smartfona, aby obsłużyć połączenie! Praktyczny przycisk transmitera pozwala szybko odebrać lub odrzucić telefon, rozłączyć się, a nawet ponownie wybrać numer. Urządzenie ma też wbudowany mikrofon, który umożliwia wygodne rozmowy.

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 mikrofon transmiter przycisk

Doskonała jakość dźwięku

Produkt jest kompatybilny z wieloma aplikacjami do odtwarzania muzyki i obsługuje bezstratne dekodowanie. Dzięki temu może zapewnić doskonałej jakości dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Co więcej, gdy go uruchomisz, połączy się automatycznie i wznowi odtwarzanie od fragmentu utworu, w którym przerwał i przy tym samym poziomie głośności, co przed wyłączeniem.

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 kompatybilnosc jakosc dzwieku

Inteligentny monitoring napięcia

Teraz możesz jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo jazdy. Transmiter monitoruje napięcie akumulatora w czasie rzeczywistym i wyświetla jego wartość na wbudowanym wyświetlaczu. Wystarczy rzut oka, aby sprawdzić, czy nie występują żadne nieprawidłowości i zyskać możliwość szybkiego reagowania na niepokojące zmiany.

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 wyświetlacz bezpieczeństwo

Przemyślana konstrukcja

Transmiter jest kompatybilny z większością pojazdów 12/24 V - od osobówek, przez samochody typu SUV, po MPV i ciężarówki. Został wyposażony w zaawansowany chip, który zapewnia większą wydajność ładowania i chroni obwód przed uszkodzeniem. Ponadto przemyślana konstrukcja i antypoślizgowe elementy urządzenia zapewniają mu niezrównaną stabilność - niestraszne mu nawet progi zwalniające i wyboje!

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 konstrukcja elementy kompatybilnosc chip

Co w opakowaniu?

Transmiter FM BASEUS CCTM-01 i dokumentacja.


Bluetooth

Tak
Czytnik kart pamięci Tak
Informacje dodatkowe Możliwość ładowania urządzeń, Redukcja szumów, Wbudowany mikrofon, Wyświetlacz, Zestaw głośnomówiący
Złącze USB Tak
Korektor dźwięku Nie
Pilot Nie
Wejście Audio Nie
Wyświetlacz Tak
Zakres częstotliwości 87.5 - 108.0 MHz
Zasilanie 12 V, 24 V
Wejście AUX Nie
Kolor Czarny
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Model producenta CCTM-01
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera BASEUS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!