GOLDENLINE

Kabel HDMI - HDMI 8K GoldenLine V2.1B 3 m

139,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO06.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Kabel Typ kabla HDMI - HDMI
Długość [m] 3 Obsługiwany format 8K
Kod produktu 450270 HDMI 2.1 przepustowość 48Gbps8K/60Hz oraz 4K/120Hz

Długość [m]

Jakość bez kompromisów

Krystaliczny dźwięk i obraz

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m obsługuje połączenia audio oraz wideo w jakości 8K, zapewniając Ci rozrywkę na najwyższym poziomie. Obraz i dźwięk zakodowane w postaci cyfrowej przekazywane są bez ubytków i zniekształceń. Kabel wyróżnia uniwersalność zastosowania - za jego pomocą można połączyć ze sobą różne urządzenia, m.in. konsole gier, odtwarzacze DVD, komputery i telewizory cyfrowe.

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m dzwiek obraz

Wszechstronne zastosowanie

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine pozwala na transmisję wideo Dynamic HDR w najszerszym możliwym zakresie tonalnym głębi, ostrości, kontrastu i jasności. Obsługuje także kodowanie CHROMA 4:4:4, co pozwala uzyskać najlepszy możliwy obraz przy podłączeniu do komputera lub konsoli. Przepustowość maksymalna to do 48Gb/s, a obsługiwana rozdzielczość to 8K@60Hz (4320p).

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m zastosowanie wideo

Doskonała jakość wykonania

Kabel wykonano z czystej miedzi beztlenowej 99,99% o średnicy 29 AWG, co gwarantuje mniejsze straty, szersze pasmo, maksymalne przewodnictwo i niezawodność. Aluminiowa wtyczka pokryta została 24-karatowym złotem, które jest świetnym przewodnikiem, a do tego nie utlenia się i przekazuje sygnał bez zniekształceń i w idealnej jakości. Wysokiej gęstości oplot z aluminium zapewnia odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, a elastyczna koszulka z PCW ułatwia podłączenie. Wykorzystano także izolację nakładaną w atmosferze azotu, aby osiągnąć maksymalną moc sygnału oraz potrójne ekranowanie, które maksymalnie ogranicza szum.

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m jakosc wykonania oplot zloto

Zanurz się w przestrzennym dźwięku

Obsługa systemów dźwięku przestrzennego – do 32 kanałów audio pozwoli w pełni korzystać z wielowymiarowych systemów dźwięku. Wsparcie systemów dźwięku przestrzennego HD-AUDIO, w tym Dolby Atmos®, DTS-ES® i innych zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe i rozrywkę na najwyższym poziomie. HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine wpiera także HDCP 2.2.

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m audio dzwiek

Dodatkowe zastosowanie

Przewód HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine jest kompatybilny nie tylko z obrazem i z dźwiękiem. Można go także z powodzeniem wykorzystywać przy lokalnych połączeniach sieciowych Ethernet. Pełne wsparcie komend HDMI-CEC pozwala na korzystanie z jednego pilota do obsługi wielu urządzeń.

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m ethernet internet

Wygodna długość

Kabel ma długość 3 metrów, więc bez problemu połączy ze sobą np. wiszący telewizor i konsolę czy urządzenia znajdujące się w pewnej odległości od siebie. Jednocześnie nie powoduje „zagracenia” przestrzeni w pokoju lub w biurze.

Kabel HDMI - HDMI GÖTZE & JENSEN GoldenLine 3 m dlugosc

Rodzaj Kabel
Typ kabla HDMI - HDMI
Długość [m] 3
Obsługiwany format 8K
Interfejs HDMI
Transfer danych 48 Gbit/s
Inne Dynamic HDR, EARC, Kompatybilny z Ethernet, Transmisja 3D, VRR
Obsługiwany format 4K Tak

Standard

2.1
Interfejs ARC Tak
Wtyk kątowy Nie
Przekazywany sygnał Audio - wideo
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera GOLDENLINE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!