Odstąpienie od umowy

Informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru zamówionego towaru poprzez wypełnienie formularza online lub wysłanie oświadczenia odstąpienia.Powód odstąpienia *
Produkty

Wybierz co najmniej jeden produkt aby wysłać formularz

Skorzystanie z formularza on-line stanowi zgodę na dokonanie zwrotu środków na rachunek bankowy i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Jeśli nie wyrażasz powyższej zgody, możesz skorzystać również z innych form zgłoszenia odstąpienia od umowy.* pola wymagane

Spółka TERG S.A. informuje, że na podstawie art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta z dnia z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) oraz par. 9 ust.10 Regulaminu Sklepu Sprzedawca uprawniony jest do obciążenia Kupującego z tytułu zmniejszenia wartości towaru będącego wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.


Innymi słowy w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru Kupujący powinien obchodzić się z towarem i sprawdzać go tylko w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.


Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!