ARIEL

Kapsułki do prania ARIEL All in 1 Pods Color - 63 szt.

79,99

Cena jednostkowa:

1,27 zł/szt.

Najszybsza dostawa:

w sobotę01.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do prania Liczba prań (kapsułek) 63
Zastosowanie Do tkanin kolorowych Informacje
Kod produktu 494873
Nieskazitelnie czyste pranie już od pierwszej kapsułki

Skuteczne usuwanie plam

Kapsułki Ariel All in 1 Pods Color skutecznie usuną plamy i zabrudzenia, a także przywrócą blask kolorowej części Twojej garderoby. Kapsułki mają wyjątkową budowę - na skuteczną moc prania składają się składniki piorące, które uwalniają się dopiero po kontakcie z wodą. Sprawdzona formuła Ariela zapewnia nieskazitelnie czyste i pachnące pranie. Co więcej, kapsułki nie zostawiają żadnych śladów – ich powłoka rozpuszcza się w 100% podczas prania, a wyciągnięte z pralki ubrania zachwycają czystością.

Ariel All in 1 Pods Color są dedykowane praniu i pielęgnacji kolorowych rzeczy. Żelowe kapsułki wyposażone w technologię COOL CLEAN™ sprawiają, że z ubrań znikają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i plamy, a kolory odzyskują swoją dawną intensywność. Dobrze skomponowany skład kapsułek Ariel zadba również o odpowiednią ochronę Twojej garderoby. A wszystko to nawet w zimnej wodzie.

Kapsułki do prania ARIEL All in 1 Pods Color Vizir

Oszczędzaj czas i energię

Kapsułki pozwolą Ci zaoszczędzić na czasie i energii. Jak? Kapsułki do prania Ariel All in 1 Pods Color błyskawicznie się rozpuszczają. Dzięki temu możesz prać skutecznie, stosując krótszy cykl. Szybsze pranie to przede wszystkim mniejsze zużycie energii, nawet o 75%*.

Nie wiesz, ile użyć proszku lub płynu, by usunąć plamy ze swoich ulubionych ubrań? Dzięki kapsułkom Ariel nie masz tego problemu. Dozowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy jedna kapsułka, by uwolnić pełnię mocy piorącej i cieszyć się czystością od razu po wyjęciu swoich rzeczy z pralki.

Kapsułki do prania ARIEL All in 1 Pods Color Sposób użycia*Średnie zużycie energii przez pralkę przy praniu w 30°C podczas 45-minutowego cyklu w porównaniu z praniem w 60°C podczas 90-minutowego cyklu.

Zawartość opakowania

Kapsułki do prania ARIEL All in 1 Pods Color - 63 szt.


Rodzaj produktu Kapsułki
Przeznaczenie Do prania
Liczba prań (kapsułek) 63
Seria zapachowa Pods
Zastosowanie Do tkanin kolorowych
Informacje
Seria producenta Pods Color
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera ARIEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!