LOVELA

Kapsułki do prania LOVELA Baby Uniwersalne - 36 szt.

49,99

Cena jednostkowa:

1,39 zł/szt.

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do prania Liczba prań (kapsułek) 36
Zastosowanie Do tkanin białych, Do tkanin kolorowych Informacje
Kod produktu 444928 Bezpieczne kapsułki od 1. dnia życiaHipoalergiczna i skuteczna formuła

Liczba prań (kapsułek)

Perfekcyjna czystość

Bezpieczny środek do prania

Czyste ubrania i dzieci nie zawsze idą w parze. Na szczęście nie musisz nieprzerwanie martwić się o wygląd bluzki Twojego malucha. Nawet najtrudniejszym plamom zaradzą kapsułki do prania białego i kolorowego Lovela Baby. Wystarczy, że dodasz kapsułkę do bębna, a ona uwolni swoją siłę czystości. Jednocześnie po praniu nie podrażni skóry Twojej pociechy, za co z pewnością wynagrodzi Cię duży uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Kapsułki do prania białego i kolorowego Lovela Baby to:
• idealna czystość,
• ochrona skóry Twojego maluszka,
• sprawdzona formuła,
• hipoalergiczny skład,
• bezpieczny środek do prania dla wrażliwej skóry.

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 szt. niemowlę

Ochrona skóry już od pierwszych dni życia

Skóra Twojego maluszka w jego pierwszych dniach na świecie potrzebuje szczególnej uwagi. Bezpieczny skład środków do prania gra kluczową rolę w jej ochronie. Wybierając kapsułki do prania białego i kolorowego Lovela Baby, masz pewność, że stawiasz na produkt, który nie tylko idealnie doczyści zarówno białe, jak i kolorowe body, lecz także nie podrażni delikatnej skóry Twojego maluszka.

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 szt. skuteczne pranie

Hipoalergiczne bezpieczeństwo skóry

Czy wiesz, że skład kapsułek do prania białego i kolorowego Lovela Baby jest hipoalergiczny*, przebadany dermatologicznie oraz uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka? Dzięki temu masz gwarancję ochrony wrażliwej i delikatnej skóry zarówno dzieci, jak i dorosłych.
* Hipoalergiczny, tj. o zmniejszonym potencjale alergizującym.

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 szt. niemowlę w ręczniku

Bo liczy się Twój maluszek

Kapsułki do prania białego i kolorowego Lovela Baby zostały stworzone w trosce o skórę niemowląt, która wymaga szczególnej ochrony. Nie bez powodu Lovela od lat produkuje i udoskonala produkty do prania, które nie tylko skutecznie pozbywają się plam, lecz przede wszystkim nie podrażniają.

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 szt.

Lovela pewnym wyborem

Zastanawiasz się, dlaczego postawić na produkty Lovela? To proste. Bezpieczna i hipoalergiczna formuła doskonalona przez długie lata to wybór tysięcy rodziców w całym kraju. Bezpieczeństwo Twojego maluszka gwarantuje Ci także pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz liczne testy dermatologiczne.

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 szt. odplamiacz mleczko do prania proszek do prania kapsułki do prania

Środki ostrożności

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust, natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami.

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 szt. uwaga środki ostrożności

Zawartość opakowania

Kapsułki do prania LOVELA Baby - 36 sztuk.


Rodzaj produktu Kapsułki
Przeznaczenie Do prania
Liczba prań (kapsułek) 36
Zastosowanie Do tkanin białych, Do tkanin kolorowych
Informacje
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera LOVELA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!