KARCHER

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control 1.317-230.0

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Długość węża [m] 10 Ciśnienie maksymalne [bar] 180
Wydajność tłoczenia [litr/h] 600 Zbiornik na detergent Nie
Waga [kg] 22.5 Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego Kod produktu 283721
Tryb BOOST - dodatkowa mocAsystent zastosowań w aplikacji na telefon
Nawet do uporczywych zabrudzeń

Profesjonalny sprzęt z profesjonalnymi możliwościami

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Smart Control 1.317-230.0, która nie tylko wyróżnia się potężną mocą użytkową, ale też olbrzymim ciśnieniem użytkowym, które wynosi aż 180 barów.

W zestawie znajduję się między innymi lanca spryskująca 3-w-1 Multi Jet, która oferuje również maksymalną kontrolę: ciśnienie ustawia się bezpośrednio na pistolecie spryskującym albo przenosi do pistoletu spryskującego z aplikacji przy pomocy konsultanta mobilnego.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 Profesjonalny sprzęt wbudowany zbiornik na detergent funkcjonalny

Ułatw sobie czyszczenie!

Za pomocą aplikacji Kärcher Home & Garden albo bezpośrednio na lancy Multi Jet możesz wybrać poziomy ciśnienia: HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST. W ten sam sposób możesz też ustawić dozowanie środka czyszczącego.


10-metrowy wąż

Pierwszą rzeczą, którą myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 odróżnia się od pozostałych rozwiązań tego typu, jest oczywiście jej wysoka ergonomia. Sprzęt ten, dzięki zabudowanym kółkom, jest bardzo łatwy w transporcie. Wyposażono go w aż 10-metrowy wąż, dzięki któremu można dotrzeć w każde, wybrane przez użytkownika miejsce.


Niewielka waga

Mimo swych olbrzymich możliwości maszyna ta jest relatywnie lekka. Trzeba przyznać, że 22,5 kg masy z pełnym obciążeniem to bardzo mało, biorąc pod uwagę w pełni profesjonalny sprzęt do specjalistycznych zastosowań. Warto też podkreślić, że urządzenie to wyposażone zostało również w funkcję parkowania, dzięki której dostęp do wszystkich akcesoriów jest znacznie bardziej ułatwiony.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 niewielka waga funkcja parkowania

Bluetooth

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 zaprojektowana jest z myślą o technologii Smart. Widać to na przykładzie implementacji w niej Bluetooth, za pomocą którego można w wygodny sposób połączyć się ze smartfonem.

Co ważne, po ustanowieniu takiego połączenia, można skorzystać z rozbudowanej aplikacji na urządzenia mobilne, za pomocą której istnieje możliwość skonsultowania się z mobilnym specjalistą, przeanalizowania instrukcji montażu i konserwacji, a nawet skorzystania z zaawansowanej usługi Karcher Service. Oznacza to, że sterowanie myjką wreszcie może wejść na zupełnie nowy poziom!

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 Bluetooth technologia smart aplikacja na urządzenia mobilne

Doładowany dopalacz

Jako jedno z niewielu urządzeń tego typu, myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 ma funkcję Boost, za pomocą której użytkownik może zwiększyć efektywność pracy maszyny, i to za pomocą jednego przycisku. Co ciekawe, niektóre elementy wyposażenia myjki, np. pistolet, są wyposażone w specjalne wyświetlacze, za pomocą których można sprawdzić, czy w danym momencie funkcja Boost jest w ogóle dostępna. Mimo dostępu do tej funkcji myjka ta oferuje i tak rewolucyjną wydajność czyszczenia, gdyż za jej pomocą można w ciągu jednej godziny oczyścić nawet 60 metrów kwadratowych podłoża.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 funkcja boost

Wytrzymałość, trwałość i jakość

O wyjątkowości myjki ciśnieniowej Karcher K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 świadczy fakt, że jest ona zaprojektowana na podstawie bardzo wytrzymałych komponentów. Może więc właśnie dlatego można ją zasilać wodą do 60 stopni Celsjusza, i to bez obaw o jej przegrzanie.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 Wytrzymałość trwałość jakość

Wymiary

Bądź co bądź jest to sprzęt dla prawdziwych profesjonalistów. Wszystkie te powyższe funkcjonalności zmieściły się bowiem w niewielkiej obudowie o wymiarach 459 × 330 × 666 mm. Trudno oczekiwać od tego sprzętu czegoś więcej.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 wymiary

Gwarancja dobrego wyboru

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 to sprzęt o bardzo dużym potencjale. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza wspomniana już komunikacja z urządzeniami mobilnymi, dzięki której możliwości myjki znacznie wzrastają.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 gwarancja dobrego wyboru

Zawartość opakowania

W zestawie z myjką ciśnieniową KÄRCHER K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 znajdują się: pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, lanca Multi Jet 3-w-1, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4" oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1 317 230 0 Profesjonalny sprzęt wbudowany zbiornik na detergent funkcjonalny

Myjka cisnieniowa KARCHER K5 Compact 1.447-050.0 zawartosc opakowania

Najczęściej zadawane pytania

Jakie zapotrzebowanie na wodę ma urządzenie wysokociśnieniowe?
• W zależności od modelu, urządzenia wysokociśnieniowe H&G charakteryzują się wydatkiem wody w przedziale od 230 do 600 l/h (dla porównania w ciągu godziny przez wąż ogrodowy przepływa około 3,500 litrów wody). Urządzenia wysokociśnieniowe są więc oszczędne i ekologiczne.

Jak czyścić ekonomicznie?
• Urządzenie o odpowiednio dopasowanych do zastosowań parametrach, gwarantuje ekonomiczną pracę i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody. Wydatek wody oraz ciśnienie robocze powinny zostać dobrane w taki sposób, by umożliwić wykonanie czyszczenia w stosunkowo krótkim czasie. Do czyszczenia kostki brukowej czy elewacji domu nie powinno się więc stosować modeli o zbyt niskich parametrach, bo mycie będzie trwało zbyt długo. Podobnie nieopłacalny jest zakup modelu o najwyższych parametrach do okazjonalnego mycia roweru.

Czy urządzenie może pobierać wodę z beczki lub innego alternatywnego źródła?
• Tak, znaczna większość urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher może pobierać wodę ze źródeł innych niż sieć wodociągowa, na przykład z beczek na deszczówkę. Należy wówczas koniecznie wyposażyć je w dodatkowy filtr (o numerze katalogowym: 2.643-100.0), który ochroni pompę przed zanieczyszczeniami, jakie mogą znaleźć się w wodzie. Urządzenie nie powinno znajdować się wyżej niż 0,5 m nad punktem poboru wody.

Czy urządzenie wysokociśnieniowe może być używane do czyszczenia samochodu?
• Spłucz samochód, korzystając z lancy Vario Power.
• Użyj środka czyszczącego RM 555 dla lepszego efektu czyszczenia. Nałóż środek (lancą - pod niskim ciśnieniem) na karoserię samochodu.
• Możesz skorzystać również ze szczotki.

Czy mogę używać dowolnych środków czyszczących?
• Nie zaleca się stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi innych środków czyszczących niż tych specjalnie dedykowanych przez Kärcher. Ich formuły nie tylko nie uszkodzą maszyn, ale przede wszystkim gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia. Pamiętaj też, że stosowanie innych środków czyszczących niż Kärcher może skutkować utratą gwarancji.

Której przystawki T-Racer mogę używać z moim urządzeniem?
• Przystawka T-Racer T 250 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń wysokociśnieniowych klas K2 - K7. Natomiast T 400 można stosować tylko z urządzeniami klas K5 i K7.

Co zrobić, gdy urządzenie nie wytwarza ciśnienia?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania prądem i wodą oraz czy kran jest odkręcony.
• Przed uruchomieniem pamiętaj o odpowietrzeniu urządzenia - podłącz do kranu, odkręć wodę i nie włączając urządzenia, przytrzymaj spust pistoletu do czasu, aż woda będzie swobodnie płynąć.
• Jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie wytwarza ciśnienia, usuń filtr wstępny, zamocowany na wejściu wody i wyczyść go.
• Sprawdź, czy używasz właściwych akcesoriów.
• Jeżeli z zaworu ciśnieniowego i ssącego cieknie woda lub urządzenie pulsuje, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie się wyłącza lub rozpyla wodę?
• Wyczyść dyszę wysokociśnieniową.
• Sprawdź, czy używasz właściwej dyszy.
• Sprawdź, czy urządzenie jest zasilane właściwą ilością wody.

Co zrobić, gdy silnik nie chce się włączyć?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, sprawdź bezpieczniki, sprawdź, czy przewód zasilający nie jest uszkodzony.
• Sprawdź włącznik główny i pistolet.
• W przypadku zastosowania przedłużacza dłuższego niż 10 m upewnij się, że jego średnica ma przynajmniej 2,5 mm².
• Sprawdź, czy przewód na bębnie jest całkowicie rozwinięty.
• Jeżeli wyłącznik ciśnieniowy lub tłoki sterujące utknęły, silnik się przegrzewa lub główny wyłącznik jest uszkodzony, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie ma wyciek (wody/oleju)?
- Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie nie podaje środka czyszczącego?
• Sprawdź, czy zbiornik na środek czyszczący nie jest pusty.
• Przepłucz filtr na wężu zasysającym czystą wodą. Pamiętaj, by po zakończeniu czyszczenia przepłukać urządzenie czystą wodą, co zapobiegnie blokowaniu się filtra.
• Sprawdź, czy wężyk ssący nie uległ uszkodzeniu.
• Sprawdź, czy urządzenie ustawione jest w odpowiedni tryb - środek czyszczący możesz podawać tylko na niskim ciśnieniu.


Długość węża [m] 10
Ciśnienie maksymalne [bar] 180
Wydajność tłoczenia [litr/h] 600
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 60
Moc przyłączeniowa [kW] 3
Napięcie zasilające [V] 230
Zbiornik na detergent Nie
Rodzaj pompy Aluminiowa
Inne Funkcja Boost, Pistolet spryskujący z wyświetlaczem LCD, Pozycja parking, Regulacja ciśnienia, Składany uchwyt, System Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Wbudowany filtr wody
Model producenta K7 Premium Smart Control
Długość [mm] 459
Szerokość [mm] 330
Wysokość [mm] 666
Waga [kg] 22.5
Waga z opakowaniem [kg] 22.51
Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego
Bezprzewodowa Nie
Wyposażenie Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Złączka 3/4"
Kolor Żółto-czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Rodzaj silnika Indukcyjny (bezszczotkowy)
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!