KARCHER

Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0

1484,26

Najszybsza dostawa:

JUTRO20.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Długość węża [m] 10 Ciśnienie maksymalne [bar] 145
Wydajność tłoczenia [litr/h] 500 Zbiornik na detergent Nie
Waga [kg] 13.9 Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego Kod produktu 293342
Tryb BOOST - dodatkowa mocAsystent zastosowań w aplikacji na telefon
Zadbaj o porządek

Mycie wodą połączoną z odpowiednio przygotowanym detergentem

Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 to sprzęt, bez którego trudno sobie wyobrazić mycie trudnodostępnych powierzchni i usuwanie tzw. trudnych zabrudzeń. Na szczęście duże ciśnienie rzędu 145 barów i moc przyłączeniowa równa 2.1 kW. Czas poznać urządzenie, które dzięki intensywnemu strumieniowi wody, potrafi wyczyścić praktycznie wszystko.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 wyglad

Ułatw sobie czyszczenie!

Za pomocą aplikacji KÄRCHER Home & Garden albo bezpośrednio na lancy Multi Jet możesz wybrać poziomy ciśnienia: HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST. W ten sam sposób możesz też ustawić dozowanie środka czyszczącego.


Wydajny systemem tłoczenia wody

Oprócz dużego ciśnienia myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 wyróżnia się również wydajnym systemem tłoczenia wody. Dzięki niemu potrafi ona w ciągu godziny przepompować aż 500 litrów cieczy, co jest bardzo istotnym parametrem w kontekście skuteczności czyszczenia.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 wydajny systemem tłoczenia wody

Dodaj detergent

Niemniej sama woda to nie wszystko! Czasami niezbędne jest wykorzystanie detergentu, który dzięki systemowi Plug and Clean jest bezpośrednio dostarczany do myjki. W myjce marki KÄRCHER nie mogło oczywiście zabraknąć wielu innych udogodnień, dzięki którym proces czyszczenia odbywa się jeszcze sprawniej. O nich jednak nieco później.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Dodaj detergent

Home and Garden

Choć myjka marki KÄRCHER charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, to jednak dzięki funkcji Bluetooth są one jeszcze bardziej rozszerzone. Instalując na urządzeniu mobilnym aplikację Home and Garden, można po połączeniu się z interfejsem BT skorzystać z wielu dodatkowych funkcji.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Home and Garden

Mobilny konsultant marki KÄRCHER

Jedną z nich jest możliwość otrzymania wsparcia od mobilnego konsultanta marki KÄRCHER, aczkolwiek na tym możliwości użytkownika wcale się nie kończą. Może on również połączyć się z zasobami multimedialnymi i jeśli ma taką potrzebę ściągnąć aktualną instrukcję montażu myjki wraz z poszczególnymi akcesoriami. Pod tym względem myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 jest bardzo intuicyjna.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 mobilny konsultant marki Karcher

A skoro już mowa o akcesoriach...

Trzeba przyznać, że w kontekście kompatybilnych akcesoriów, myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 należy do najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Nabywający ją użytkownik otrzymuje nie tylko samą myjkę, ale też zestaw odpowiednich końcówek np. lanca do czyszczenia obrotowego i pistolet wysokociśnieniowy.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0

Pistolet wysokociśnieniowy

Pistolet wysokociśnieniowy posiada on wbudowany wyświetlacz informujący użytkownika o aktualnych parametrach pracy zestawu. Co więcej, za pomocą wspomnianego wyświetlacza, można też się dowiedzieć, czy w danym momencie funkcja Boost chwilowo zwiększająca osiągi sprzętu jest dostępna.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 pistolet wysokociśnieniowy

Funkcjonalne detale

O wysokiej klasie myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 świadczą również jej detale. Szybkozłączka do zaworów wysokociśnieniowych, filtr wodny, a nawet wygodne w użyciu regulatory ciśnienia świadczą o tym, że sprzęt ten został wykonany wręcz perfekcyjnie. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że silnik maszyny jest chłodzony wodą, która w trakcie pracy przepływa przez cały układ. Oznacza to, że model ten może pracować praktycznie bez przerwy i to nawet wtedy, gdy temperatura doprowadzanej wody osiągnie maksymalnie 40 stopni Celsjusza.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Funkcjonalne detale

Gwarancja dobrego wyboru

Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 to zaawansowany sprzęt czyszczący, które nie spełniałby swej funkcji, gdyby nie cała gama funkcjonalnych akcesoriów. Może więc właśnie dlatego warto wypróbować go również w zaciszu własnego ogrodu?

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Gwarancja dobrego wyboru

Zawartość opakowania

W zestawie z myjką ciśnieniową KÄRCHER K 5 Premium Smart Control znajdują się pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, lanca Multi Jet 3-w-1, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4" oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 ciśnienie rzędu 145 barów

Najczęściej zadawane pytania

Jakie zapotrzebowanie na wodę ma urządzenie wysokociśnieniowe?
• W zależności od modelu, urządzenia wysokociśnieniowe H&G charakteryzują się wydatkiem wody w przedziale od 230 do 600 l/h (dla porównania w ciągu godziny przez wąż ogrodowy przepływa około 3,500 litrów wody). Urządzenia wysokociśnieniowe są więc oszczędne i ekologiczne.

Jak czyścić ekonomicznie?
• Urządzenie o odpowiednio dopasowanych do zastosowań parametrach, gwarantuje ekonomiczną pracę i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody. Wydatek wody oraz ciśnienie robocze powinny zostać dobrane w taki sposób, by umożliwić wykonanie czyszczenia w stosunkowo krótkim czasie. Do czyszczenia kostki brukowej czy elewacji domu nie powinno się więc stosować modeli o zbyt niskich parametrach, bo mycie będzie trwało zbyt długo. Podobnie nieopłacalny jest zakup modelu o najwyższych parametrach do okazjonalnego mycia roweru.

Czy urządzenie może pobierać wodę z beczki lub innego alternatywnego źródła?
• Tak, znaczna większość urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher może pobierać wodę ze źródeł innych niż sieć wodociągowa, na przykład z beczek na deszczówkę. Należy wówczas koniecznie wyposażyć je w dodatkowy filtr (o numerze katalogowym: 2.643-100.0), który ochroni pompę przed zanieczyszczeniami, jakie mogą znaleźć się w wodzie. Urządzenie nie powinno znajdować się wyżej niż 0,5 m nad punktem poboru wody.

Czy urządzenie wysokociśnieniowe może być używane do czyszczenia samochodu?
• Spłucz samochód, korzystając z lancy Vario Power.
• Użyj środka czyszczącego RM 555 dla lepszego efektu czyszczenia. Nałóż środek (lancą - pod niskim ciśnieniem) na karoserię samochodu.
• Możesz skorzystać również ze szczotki.

Czy mogę używać dowolnych środków czyszczących?
• Nie zaleca się stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi innych środków czyszczących niż tych specjalnie dedykowanych przez Kärcher. Ich formuły nie tylko nie uszkodzą maszyn, ale przede wszystkim gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia. Pamiętaj też, że stosowanie innych środków czyszczących niż Kärcher, może skutkować utratą gwarancji.

Której przystawki T-Racer mogę używać z moim urządzeniem?
• Przystawka T-Racer T 250 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń wysokociśnieniowych klas K2 - K7. Natomiast T 400 można stosować tylko z urządzeniami klas K5 i K7.

Co zrobić, gdy urządzenie nie wytwarza ciśnienia?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania prądem i wodą oraz czy kran jest odkręcony.
• Przed uruchomieniem pamiętaj o odpowietrzeniu urządzenia - podłącz do kranu, odkręć wodę i nie włączając urządzenia, przytrzymaj spust pistoletu do czasu, aż woda będzie swobodnie płynąć.
• Jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie wytwarza ciśnienia usuń filtr wstępny, zamocowany na wejściu wody i wyczyść go.
• Sprawdź, czy używasz właściwych akcesoriów.
• Jeżeli z zaworu ciśnieniowego i ssącego cieknie woda lub urządzenie pulsuje, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie się wyłącza lub rozpyla wodę?
• Wyczyść dyszę wysokociśnieniową.
• Sprawdź, czy używasz właściwej dyszy.
• Sprawdź, czy urządzenie jest zasilane właściwą ilością wody.

Co zrobić, gdy silnik nie chce się włączyć?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, sprawdź bezpieczniki, sprawdź, czy przewód zasilający nie jest uszkodzony.
• Sprawdź włącznik główny i pistolet.
• W przypadku zastosowania przedłużacza dłuższego niż 10 m upewnij się, że jego średnica ma przynajmniej 2,5 mm².
• Sprawdź, czy przewód na bębnie jest całkowicie rozwinięty.
• Jeżeli wyłącznik ciśnieniowy lub tłoki sterujące utknęły, silnik się przegrzewa lub główny wyłącznik jest uszkodzony, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie ma wyciek (wody/oleju)?
- Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie nie podaje środka czyszczącego?
• Sprawdź, czy zbiornik na środek czyszczący nie jest pusty.
• Przepłucz filtr na wężu zasysającym czystą wodą. Pamiętaj, by po zakończeniu czyszczenia przepłukać urządzenie czystą wodą, co zapobiegnie blokowaniu się filtra.
• Sprawdź, czy wężyk ssący nie uległ uszkodzeniu.
• Sprawdź, czy urządzenie ustawione jest w odpowiedni tryb - środek czyszczący możesz podawać tylko na niskim ciśnieniu.


Długość węża [m] 10
Ciśnienie maksymalne [bar] 145
Wydajność tłoczenia [litr/h] 500
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 40
Moc przyłączeniowa [kW] 2.1
Napięcie zasilające [V] 230
Zbiornik na detergent Nie
Rodzaj pompy Aluminiowo-kompozytowa
Inne Kompatybilne z Bluetooth, Silnik chłodzony wodą, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Uchwyt teleskopowy, Wbudowany filtr wody
Model producenta K5 Premium Smart Control
Długość [mm] 414
Szerokość [mm] 306
Wysokość [mm] 588
Waga [kg] 13.9
Waga z opakowaniem [kg] 17.55
Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego
Bezprzewodowa Nie
Wyposażenie Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Złączka 3/4"
Kolor Żółto-czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Rodzaj silnika Indukcyjny (bezszczotkowy)
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!