KARCHER

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0

2099,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze16.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Długość węża [m] 10 Ciśnienie maksymalne [bar] 180
Wydajność tłoczenia [litr/h] 600 Zbiornik na detergent Tak
Waga [kg] 25.8 Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego Kod produktu 165334
Tryb BOOST - dodatkowa mocAsystent zastosowań w aplikacji na telefon
Nawet do uporczywych zabrudzeń

Poznaj najważniejsze cechy i zalety

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home to urządzenie, które ułatwi Ci wiele codziennych zadań! Bogata gama akcesoriów i łączność Bluetooth to tylko część tego, co oferuje to urządzenie.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 wyglad

Czyszczenie stanie się o wiele łatwiejsze

Na rynku myjek ciśnieniowych jest mnóstwo różnych rozwiązań, które w mniej lub bardziej skuteczny sposób pozwalają użytkownikowi oczyścić wybraną przestrzeń użytkową. Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home znajduje się na tej liście nieprzypadkowo, gdyż generuje ona ciśnienie do 180 bar, a jej moc to zaledwie 3 kW.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 wyglad

Chłodzenie wodne

Nieprzypadkowo myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control Home jest zaliczana do grona najlepszych w swej kategorii sprzętowej. Urządzenie to posiada, oprócz optymalnych parametrów użytkowych, szereg udogodnień, dzięki którym praca z tym sprzętem ma charakter wyjątkowy. Jednym z nich jest np. system wodnego chłodzenia silnika, dzięki któremu maszyna ta może pracować w zasadzie niezawodnie.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 chlodzenie wodne

Magia pistoletu

O wyjątkowości myjki ciśnieniowej KARCHER K 7 Smart Control Home decyduje przede wszystkim dołączony do niej pistolet wysokociśnieniowy. Owszem, to nie jedyne akcesorium dostępne w ramach zestawu, aczkolwiek to właśnie ono jest najbardziej funkcjonalne z nich. Pistolet ten został wyposażony w specjalny system regulacji ciśnienia, za pomocą którego można ograniczyć intensywność emisji strumienia wodnego. Bardzo pomocnym rozwiązaniem jest też zabudowany w nim wyświetlacz, który informuje użytkownika o wszystkich bieżących parametrach pracy maszyny.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 pistolet regulacja wyswietlacz

Doskonałe parametry użytkowe

Myjka ta została bowiem wyposażona w skuteczny filtr wodny, dzięki któremu jest ona całkowicie zabezpieczona przed znajdującymi się w wodzie zanieczyszczeniami. Na uwagę zasługuje również wąż myjki, którego długość to aż 10 metrów. Dzięki niemu można łatwo oczyścić każdą powierzchnię i to w bardzo dużej odległości od urządzenia.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 filtr waz

Funkcja Boost

Funkcja Boost, która pozwala na krótkotrwałe przyspieszenie pracy urządzenia ponad przyjętą przez producentów normę. Funkcja ta sprawdza się przede wszystkim w przypadku bardzo silnych zabrudzeń, których usunięcie jest możliwe tylko bo bardzo intensywnym oddziaływaniu kinetycznym mieszanki wody i detergentu. A skoro mowa o detergencie, to myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control Home wyposażona została w dodatkowy zbiornik na substancję myjącą, dzięki któremu jej uzupełnianie i dolewanie nie powinno być problemem.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 funkcja boost zbiornik

Łączność Bluetooth

Jedną z najważniejszych funkcji myjki ciśnieniowej KARCHER K 7 Smart Control Home jest jej kompatybilność z interfejsem Bluetooth. Mowa tu oczywiście o pełnej komunikacji z urządzeniem mobilnym i to zarówno w postaci smartfonu, jak i tabletu. Po zainstalowaniu na urządzeniach aplikacji KARCHER Home and Garden można połączyć ją za pomocą bluetooth do myjki. Z jej poziomu można np. pobrać aktualną instrukcję montażu, a także skorzystać z pomocy mobilnego konsultanta i bardzo rozbudowanych zasobów multimedialnych. Czy można chcieć czegoś więcej od myjki ciśnieniowej?

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 bluetooth aplikacja

Ułatw sobie czyszczenie!

Za pomocą aplikacji KARCHER Home & Garden albo bezpośrednio na lancy Multi Jet możesz wybrać poziomy ciśnienia: HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST. W ten sam sposób możesz też ustawić dozowanie środka czyszczącego.


Zawartość opakowania

W zestawie z myjką ciśnieniową KARCHER K 7 Smart Control Home znajdują się narzędzie do czyszczenia powierzchni płaskich T-Racer, pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, lanca Multi Jet 3-w-1, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4", elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe, środek do czyszczenia kamienia 3w1 1 litr oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 zawartosc opakowania

Myjka cisnieniowa KARCHER K5 Compact 1.447-050.0 zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

Najczęściej zadawane pytania

Jakie zapotrzebowanie na wodę ma urządzenie wysokociśnieniowe?
• W zależności od modelu, urządzenia wysokociśnieniowe H&G charakteryzują się wydatkiem wody w przedziale od 230 do 600 l/h (dla porównania w ciągu godziny przez wąż ogrodowy przepływa około 3,500 litrów wody). Urządzenia wysokociśnieniowe są więc oszczędne i ekologiczne.

Jak czyścić ekonomicznie?
• Urządzenie o odpowiednio dopasowanych do zastosowań parametrach, gwarantuje ekonomiczną pracę i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody. Wydatek wody oraz ciśnienie robocze powinny zostać dobrane w taki sposób, by umożliwić wykonanie czyszczenia w stosunkowo krótkim czasie. Do czyszczenia kostki brukowej czy elewacji domu nie powinno się więc stosować modeli o zbyt niskich parametrach, bo mycie będzie trwało zbyt długo. Podobnie nieopłacalny jest zakup modelu o najwyższych parametrach do okazjonalnego mycia roweru.

Czy urządzenie może pobierać wodę z beczki lub innego alternatywnego źródła?
• Tak, znaczna większość urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher może pobierać wodę ze źródeł innych niż sieć wodociągowa, na przykład z beczek na deszczówkę. Należy wówczas koniecznie wyposażyć je w dodatkowy filtr (o numerze katalogowym: 2.643-100.0), który ochroni pompę przed zanieczyszczeniami, jakie mogą znaleźć się w wodzie. Urządzenie nie powinno znajdować się wyżej niż 0,5 m nad punktem poboru wody.

Czy urządzenie wysokociśnieniowe może być używane do czyszczenia samochodu?
• Spłucz samochód, korzystając z lancy Vario Power.
• Użyj środka czyszczącego RM 555 dla lepszego efektu czyszczenia. Nałóż środek (lancą - pod niskim ciśnieniem) na karoserię samochodu.
• Możesz skorzystać również ze szczotki.

Czy mogę używać dowolnych środków czyszczących?
• Nie zaleca się stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi innych środków czyszczących niż tych specjalnie dedykowanych przez Kärcher. Ich formuły nie tylko nie uszkodzą maszyn, ale przede wszystkim gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia. Pamiętaj też, że stosowanie innych środków czyszczących niż Kärcher, może skutkować utratą gwarancji.

Której przystawki T-Racer mogę używać z moim urządzeniem?
• Przystawka T-Racer T 250 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń wysokociśnieniowych klas K2 - K7. Natomiast T 400 można stosować tylko z urządzeniami klas K5 i K7.

Co zrobić, gdy urządzenie nie wytwarza ciśnienia?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania prądem i wodą oraz czy kran jest odkręcony.
• Przed uruchomieniem pamiętaj o odpowietrzeniu urządzenia - podłącz do kranu, odkręć wodę i nie włączając urządzenia, przytrzymaj spust pistoletu do czasu, aż woda będzie swobodnie płynąć.
• Jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie wytwarza ciśnienia, usuń filtr wstępny zamocowany na wejściu wody i wyczyść go.
• Sprawdź, czy używasz właściwych akcesoriów.
• Jeżeli z zaworu ciśnieniowego i ssącego cieknie woda lub urządzenie pulsuje, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie się wyłącza lub rozpyla wodę?
• Wyczyść dyszę wysokociśnieniową.
• Sprawdź, czy używasz właściwej dyszy.
• Sprawdź, czy urządzenie jest zasilane właściwą ilością wody.

Co zrobić, gdy silnik nie chce się włączyć?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, sprawdź bezpieczniki, sprawdź czy przewód zasilający nie jest uszkodzony.
• Sprawdź włącznik główny i pistolet.
• W przypadku zastosowania przedłużacza dłuższego niż 10 m upewnij się, że jego średnica ma przynajmniej 2,5 mm².
• Sprawdź, czy przewód na bębnie jest całkowicie rozwinięty.
• Jeżeli wyłącznik ciśnieniowy lub tłoki sterujące utknęły, silnik się przegrzewa lub główny wyłącznik jest uszkodzony, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie ma wyciek (wody/oleju)?
- Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie nie podaje środka czyszczącego?
• Sprawdź, czy zbiornik na środek czyszczący nie jest pusty.
• Przepłucz filtr na wężu zasysającym czystą wodą. Pamiętaj, by po zakończeniu czyszczenia przepłukać urządzenie czystą wodą, co zapobiegnie blokowaniu się filtra.
• Sprawdź, czy wężyk ssący nie uległ uszkodzeniu.
• Sprawdź, czy urządzenie ustawione jest w odpowiedni tryb - środek czyszczący możesz podawać tylko na niskim ciśnieniu.


Długość węża [m] 10
Ciśnienie maksymalne [bar] 180
Wydajność tłoczenia [litr/h] 600
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 60
Moc przyłączeniowa [kW] 3
Napięcie zasilające [V] 230
Zbiornik na detergent Tak
Rodzaj pompy Aluminiowa
Inne Funkcja Boost, Pistolet spryskujący z wyświetlaczem LCD, Regulacja ciśnienia, Składany uchwyt, System Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Wbudowany filtr wody
Model producenta K7 Smart Control Home
Długość [mm] 458
Szerokość [mm] 330
Wysokość [mm] 666
Waga [kg] 25.8
Waga z opakowaniem [kg] 25.8
Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego
Bezprzewodowa Nie
Wyposażenie Elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe, Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 1 l, T-Racer, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Złączka 3/4"
Kolor Żółto-czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Rodzaj silnika Indukcyjny (bezszczotkowy)
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!