Wideorejestrator PRIDO X6 + Moduł GPS M1

681,60

Najszybsza dostawa:

JUTRO07.10.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Kąt widzenia [stopnie]

130, 150 Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów 1920 x 1080
Przekątna ekranu LCD [cal] 9.66

Tryb nocny

Tak
Komunikacja GPS, AV, miniUSB Kod produktu 458383
Włącz i zadbaj o bezpieczeństwo!

Zyskaj jeszcze większą kontrolę

Kamera Prido X6 wraz z modułem GPS M1 to zwiększenie Twojej ochrony i bezpieczeństwa. Uruchomienie wideorejestratora z podłączonym lokalizatorem pozwoli Ci na zapisanie trasy Twojego pojazdu oraz prędkości, z jaką się poruszasz. To daje Ci możliwość posiadania dowodu na Twoją korzyść, gdy poczujesz, że jesteś niewinny!

Wideorejestrator PRIDO X6 gwarancja bezpieczeństwo gps

Dokumentuj wszystko, co dzieje się przed i za samochodem

Dzięki kamerze samochodowej Prido X6 nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie nagrywać wypadków drogowych z udziałem pojazdów jadących za Tobą. W zestawie z kamerą na deskę rozdzielczą otrzymujesz tylną kamerę, która zarejestruje wszystko, co dzieje się za Twoim samochodem w jakości HD.

Z Prido X6 masz pewność, że w razie potrzeby przedstawisz dowody w przypadku kolizji. Takie rozwiązanie to nic innego jak gwarancja bezpieczeństwa.

Wideorejestrator PRIDO X6 gwarancja bezpieczeństwo jakość HD

Parkowanie nigdy nie było prostsze

Chcesz zaparkować dokładniej? Podłączając moduł kamery cofania Prido X6 do tylnych świateł, Twoje urządzenie staje się w pełni funkcjonalną kamerą cofania. Podczas cofania ekran lusterka (9,66 cala) pokazuje, co znajduje się za pojazdem.

Wykonuj szybciej manewry parkowania dzięki narysowanym liniom. Pomogą Ci nawigować i wyczuć odległość między elementami. Cofanie i parkowanie równoległe stało się jeszcze łatwiejsze dzięki Prido X6!

Wideorejestrator PRIDO X6 parkowanie cofanie kamera

Cała powierzchnia lustra

Szukasz wideorejestratora z ekranem, który pozwoli na oglądanie nagranego materiału w wysokiej jakości? Jeśli tak, to Prido X6 to idealna kamera samochodowa dla Ciebie. Rejestrator posiada ekran o przekątnej 9,66 cala, który zajmuje całą przestrzeń lustra. Dzięki kompaktowej prawie bezramkowej konstrukcji, montowana w lusterku wstecznym kamera samochodowa Prido X6 w żaden sposób nie ogranicza pola widzenia, niezależnie od rozmiaru ekranu. Wygoda i bezpieczeństwo idą w parze.

Wideorejestrator PRIDO X6 wygoda bezpieczeństwo bezramkowa konstrukcja

Obraz HD z obu kamer

Wysoka rozdzielczość i doskonałą jakość? Z rejestratorem Prido X6 nie będzie to problemem. Przednia kamera (lusterko wsteczne) będzie nagrywać obrazy w jakości FullHD 1080P, a dołączony moduł tylnej kamery jednocześnie nagrywa wideo w rozdzielczości HD 720P. Dzięki temu z łatwością przeanalizujesz każdy szczegół wydarzeń dziejących się na trasie.

Wideorejestrator PRIDO X6 rozdzielczość HD

Zapomnij o niewygodnych przyciskach

Czy chcesz, aby Twój rejestrator był tak łatwy i intuicyjny w obsłudze, jak to tylko możliwe? Jeśli tak, Prido X6 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Sterowanie urządzeniem jest tak proste, jak to tylko możliwe dzięki dużemu 9,66-calowemu ekranowi dotykowemu. Wystarczy dotknąć opcji palcem i cieszyć się natychmiastową reakcją urządzenia.

Wideorejestrator PRIDO X6 łatwa intuicyjna obsługa

Gotowy w każdej chwili

Tryb parkingowy umożliwia Ci kontrolę nad sytuacjami, gdy nie ma Cię w pobliżu. W momencie uderzenia w samochód pozostawiony na parkingu – G-Sensor umieszczony w kamerze pokładowej aktywuje kamerę samochodową i rozpoczyna proces nagrywania. Po nagraniu wideo rejestrator Prido X6 ponownie przejdzie w tryb czuwania i obudzi się dopiero, gdy czujnik przeciążenia wykryje kolejne uderzenie.

Wideorejestrator PRIDO X6 tryb parkingowy g-sensor

Wolny port USB

W zestawie każdego rejestratora Prido X6 znajdziesz ładowarkę samochodową 12/24V z dwoma gniazdami USB (podwójna ładowarka). W ten sposób możesz nadal korzystać z wolnego portu USB po podłączeniu kamery samochodowej do źródła zasilania.

Wideorejestrator PRIDO X6 wolny port usb

Nagrywanie w pętli

Z kamerą Prido X6 zyskasz nieograniczone możliwości. Wideorejestrator ma wbudowaną funkcję nagrywania w pętli co oznacza, że nie musisz się martwić o pamięć. Automatycznie usuwa najstarsze filmy i zastępuje je nowymi. Dodatkowo, te nagrania które są zabezpieczone przed nadpisaniem nie zostaną usunięte.

Wideorejestrator PRIDO X6 nagrywanie  w pętli

Chroń najważniejsze nagrania

Kamera samochodowa Prido X6 jest wyposażona w wysokiej klasy czujnik przeciążenia (G-SENSOR), który zapobiega nadpisaniu nagrań w pętli w przypadku wykrycia silnego uderzenia w pojazd. Dzięki temu możesz mieć pewność że materiał wideo nagrywany w czasie wypadku lub innego gwałtownego zdarzenia drogowego nie zostanie usunięty w momencie, kiedy skończy się miejsce na karcie pamięci.

Wideorejestrator PRIDO X6 g-sensor

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Czy poważnie traktujesz bezpieczeństwo? Dzięki funkcji asystenta pasa ruchu możesz znacząco poprawić poziom ochrony. Intuicyjnie skonfigurowany asystent pasa ruchu ostrzega, gdy zjeżdżasz z pasa, którym jedziesz. Ta funkcja może uratować Ci życie, jeśli na przykład zaśniesz za kierownicą. Sygnał dźwiękowy może Cię obudzić, zanim będzie za późno.

Wideorejestrator PRIDO X6 bezpieczeństwo asystent pasa ruchu

Co w opakowaniu?

Wideorejestrator PRIDO X6, moduł GPS M1, kamera tylna (wraz z okablowaniem), kabel miniUSB/USB-A, ładowarka samochodowa 2x USB-A 12/24V, gumki mocujące do lusterka i instrukcja obsługi.

Wideorejestrator PRIDO X6 zestaw

Format zapisu plików JPEG, MOV

Kąt widzenia [stopnie]

130, 150
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów 1920 x 1080
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 1920 x 1080
Obiektyw Szerokokątny
Stabilizacja obrazu Tak
Zoom cyfrowy Nie

Detekcja Ruchu

Nie
Dotykowy ekran LCD Tak
Funkcje dodatkowe Akcelerometr, Automatyczne nagrywanie po uruchomieniu silnika, Cyfrowy prędkościomierz, Czujnik wstrząsów, G-Sensor, Kamera tylna, Nagrywanie dźwięku, Nagrywanie w pętli, Przypomnienie o włączeniu świateł, Rozpoznaje nagłą zmianę pasa ruchu, Tryb fotograficzny, Tryb nocny, Tryb parkingowy

GPS

Tak
Mikrofon Tak
Obsługiwane karty pamięci microSD
Pamięć wbudowana Brak
Przekątna ekranu LCD [cal] 9.66

Tryb nocny

Tak

Wi-Fi

Nie
Zasilanie Zasilacz 5V 12/24V

AV

Tak

HDMI

Nie

USB

miniUSB
Grubość [mm] 38
Szerokość [mm] 257
Wysokość [mm] 97
Kolor Czarny
Wyposażenie 2 uchwyty montażowe, Kabel USB, Moduł GPS, Podwójna ładowarka USB, Ściereczka czyszcząca, Uchwyt na kable
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera PRIDO
Wideorejestrator PRIDO X6 + Moduł GPS M1

Wideorejestrator PRIDO X6 + Moduł GPS M1

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!