EVERSOLO

Odtwarzacz sieciowy EVERSOLO DMP-A6

3999,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Obsługa formatów audio AAC, AIFF, APE, DSD, FLAC, MP3, WAV Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak Kolor Czarny

Złącze HDMI

Tak Złącze USB Tak
Kod produktu 2003541

Samodzielnie opracowany silnik audio EOS
EOS (Eversolo original sampling-rate audio engine) został opracowany przez inżynierów marki Eversolo dla obsługi wyjściowej częstotliwości próbkowania, co oznacza, że odtwarzanie dźwięku całkowicie omija ograniczenia Android SRC, obsługując bezpośrednie wyjście audio aplikacji innych firm (Apple Music wyjście bezpośrednie wysokiej rozdzielczości).

 

Odtwarzanie i dekodowanie nagrań głównych
DMP-A6 obsługuje wszystkie najważniejsze formaty nagrań audio z ultrawysokim próbkowaniem, w tym formaty o jakości CD (FLAC, WAV, APE), DSD512 (.dsf/.dff/.ios/.dst), stereo/wielokanałowy i MQA itp.

 

Duży ekran dotykowy LCD dla lepszej interakcji z użytkownikiem
DMP-A6 został wyposażony w duży 6-calowy ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości, za pośrednictwem którego, można sterować profesjonalnym systemem przesyłania strumieniowego muzyki. Prosty, ale doskonały interfejs użytkownika oferuje także intuicyjne, dotykowe sterowanie oprogramowaniem urządzenia i możliwość przechodzenia do ustawień systemu, lokalnej bibliotki muzycznej i aplikacji innych firm. Sterowanie płynne jak w telefonie komórkowym.


Chipy DOH dla wielokanałowego HDMI DSD
Jako wielokanałowy streamer, DMP-A6 wykorzystuje chipy przetwarzające DOH dla dźwięku HDMI, szczególnie do odtwarzania i wypuszczania muzyki w formacie DSD Master. Oprócz obsługi wielokanałowego wyjścia surowego sygnału DSD Native i dekodowania wyjścia D2P (wyjście wielokanałowe PCM), zapewnia również poprawiony, bardzo precyzyjny niezależny zegar dla wyjścia HDMI.


Wewnętrzna kieszeń na dysk High-speed M.2 SSD
Wewnętrzna wolna kieszeń na dysk SSD M.2 NVME 3.0 2280 umożliwia instalację dysku SSD bez zdejmowania pokrywy urządzenia, maksymalna pojemność wynosi 4 TB. Szybciej, stabilniej i bezszelestnie, to klucz do lokalnego odtwarzania muzyki wysokiej jakości. (Kompatybilny z dyskami SSD M.2 NVME 4.0 2280)

 

Niskie tętnienia napięcia Moduł zasilania o wysokiej wydajności audio
DMP-A6 jest wyposażony w regulowany moduł zasilacza impulsowego o niskim poziomie szumów oraz posiada również kilka dedykowanych kondensatorów audio o mniejszym tętnieniu zasilania i niskich zakłóceniach. Obwód filtra dławika został specjalnie zaprojektowany dla wejścia prądu przemiennego, redukując szum linii o wysokiej częstotliwości w zakresie od 100 KHz do 5 MHz, zapewniając czystszą moc, cichszy szum tła i wyraźniejsze szczegóły muzyczne.

 

Bogaty zasób wejściowych i wyjściowych złączy
DMP-A6 może być używany jako cyfrowe centrum audio do łączenia się z różnymi wysokiej klasy urządzeniami dekodującymi za pośrednictwem cyfrowych złączy wyjściowych – HDMI OUT, USB typu A, Optyczny (Toslink) i Koncentryczny (Coaxial). Jako dekoder cyfrowego dźwięku na analogowy sygnał, DMP-A6 może łączyć się z urządzeniami źródłowymi audio, tj. komputer PC, urządzenia mobilne, telewizor, itd., za pomocą złączy wejściowych – koncentryczny (Coaxial), optyczny (Toslink), USB typu C i Bluetooth z APTX HD. Wyjścia XLR i RCA służą do podłączenia aktywnych głośników, wzmacniaczy mocy, amplitunerów, itp.

 

Procesor dźwięku nowej generacji 3rd Generation XMOS 316 Audio Solution
Dzięki procesorowi dźwięku XMOS 316 3rd Generation, DMP-A6 zapewnia większą prędkość i najwyższą przepustowość USB, co przekłada się na bezstratną transmisję danych audio w wysokiej rozdzielczości. Port USB obsługuje pełne dekodowanie DSD512 Native, PCM768@32bit i MQA. Złącza optyczne (Toslink) i koncentryczne (Coaxial) obsługują DSD 64 (DoP), PCM192@24Bit.


Podwójny zegar o niskim jitterze Specjalne przetwarzanie
Precyzyjne podwójne zegary o niskim jitterze zostały specjalnie zaprojektowane dla DMP-A6. Dwa precyzyjne oscylatory kwarcowe (45,1584 MHz i 49,152 MHz) odpowiadają odpowiednio zwielokrotnionemu próbkowaniu 44,1 kHz i 48 kHz, skutecznie redukując jitter i osiągając bardziej precyzyjne dekodowanie dźwięku.

 

W pełni zbalansowana sekcja przedwzmacniacza
Obwód analogowy DMP-A6 przyjmuje w pełni zbalansowaną konstrukcję audio – zaczynając od układu DAC, a kończąc aż po złącza wyjściowe stereo XLR i RCA. Zastosowana zaawansowana konstrukcja polepsza odporność na zakłócenia, poprawia separację kanałów i eliminuje wspólne pętle. Wszystko to pozwala uzyskać silniejszą i bardziej spójną jakość sygnału audio.

 

Dekodowanie Cyfrowo-Analogowe Podwójny Układ DAC - 2x ES 9038Q2M
Podwójny układ DAC w postaci 2x ES 9038Q2M jest używany do dekodowania sygnału w architekturze Double Differential Quadruple Converter. Dwa układy DAC odpowiadają niezależnie dwóm kanałom wyjściowym w konwersji Cyfrowo-Analogowej. Zastosowana konstrukcja skutecznie przeciwdziała zakłóceniom między kanałami, redukuje szumy tła, uzyskuje lepszy stosunek sygnału do szumu i znacznie poprawia zakres dynamiczny oraz wpływa na ogólną poprawę specyfikacji urządzenia w zakresie jakości dźwięku. DMP-A6 zapewnia pełną natywną obsługę dekodowania formatów DSD512, PCM768@32bit i MQA.

 

Starannie dobrane komponenty audio
Jakość dźwięku wyjścia analogowego DMP-A6 jest na poziomie kontrolerów dla monitorów studyjnych. Podstawowe elementy obwodów audio są doskonałe, m.in. kondensatory WIMA z Niemiec, dedykowane dla audio kondensatory NICHCON, kondensator chipowy Murata, przekaźniki Omron z Japonii, wzmacniacze operacyjne TI Audio z USA, itp. Celem zastosowania tak wysokiej jakości podzespołów jest zapewnienie bardziej autentycznego dźwięku, z większą czystością i klarownością.


Profesjonalne strojenie i Niezawodne wskaźniki wysterowania audio
DMP-A6 został fachowo dostrojony, a jego obwód został starannie skonstruowany dzięki bogatej wiedzy inżynierów z marki EverSolo, którzy od wielu lat są aktywnie zaangażowani w przemysł Audio-Video. THD+N wynosi -120 dB (0,00009%), SNR wynosi 128 dB, a zakres dynamiki wynosi 128 dB. Konstrukcja, podzespoły i starannie przemyślane obwody stanowią solidną podstawę dla wysokiej jakości dźwięku.

 

Moduł Bluetooth - Qualcomm QCC5125
Zastosowany w DMP-A6 moduł odbioru sygnału Bluetooth – Qualcomm QCC5125 obsługuje kodeki SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC i jest kompatybilny z Bluetooth 5.0. Połączenie z telefonami komórkowymi, tabletami i laptopami przez Bluetooth umożliwia proste odtwarzanie muzyki i zapewnia dźwięk o jakości płyty CD. DMP-A6 zawiera technologię MQA (Master Quality Authenticated), która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio w formacie MQA, zapewniając w ten sposób dźwięk oryginalnego nagrania głównego. Odwiedź mqa.co.uk, aby uzyskać więcej informacji.

 

Bezprzewodowe nieograniczone strumieniowanie muzyki

DMP-A6 obsługuje Spotify Connect, Tidal Connect, DLNA i AirPlay. Muzyka wysokiej jakości może być przesyłana strumieniowo online z urządzeń mobilnych w tej samej sieci LAN, co ułatwia korzystanie z serwisów muzycznych online i pozwala na łatwiejsze odtwarzanie muzyki w domu. Roon to niezwykle bogaty i wciągający sposób przeglądania i organizowania muzyki. Działa na większości komputerach z oprogramowaniem Mac, Windows i Linux lub na innych produktach, które zawierają technologię Roon Core. Bycie Roon Ready oznacza że [partnerskie odtwarzacze sieciowe w przejrzysty sposób wykryją aplikację Roon i połączą się z nią bez żadnej konfiguracji, a doskonały dźwięk bit-perfect będzie dostarczany z Roon do odtwarzacza sieciowego. Razem Roon i [partner] zapewniają moc, elastyczność i wydajność sieci audio, z najłatwiejszą konfiguracją i najwyższą dostępną niezawodnością.


Lokalna biblioteka muzyczna Nieskończone odtwarzanie
Biblioteka muzyczna EverSolo nie tylko zapewnia doskonałą wydajność lokalnego odtwarzania muzyki, ale także znacznie polepsza dotychczasowe doznania użytkowników w zakresie zarządzania prywatną kolekcją muzyczną. Proste dodawanie plików muzycznych z lokalnego dysku twardego lub pamięci sieciowej oraz możliwość automatycznego pobierania metadanych muzycznych z chmury, aby zbudować niestandardową bibliotekę muzyczną, z dopasowaniem artystów, albumów, tekstów, lokalnych plików CUE i tak dalej, sprawia że DMP-A6 jest urządzeniem przewyższającym obecną generację. Utwory są wyświetlane w kategoriach opartych na gatunkach, albumach, artystach i częstotliwościach próbkowania; możliwe jest również tworzenie listy ulubionych utworów i wyszukiwanie ich według albumu, wykonawcy lub nazw utworów.

 

Obsługa wielu protokołów sieciowych
DMP-A6 ma nie tylko dwa szybkie porty USB 3.0, gniazdo SSD do rozbudowy lokalnej pamięci masowej, ale także obsługuje protokoły udostępniania NFS, SMB v1/v2/v3 i UPnP, umożliwiając użytkownikom przeglądanie i odtwarzanie treści multimedialnych zapisanych na serwerze NAS lub na dyskach sieciowych podłączonych do tej samej sieci LAN ze standardem Gigabit. Nawet wysokiej jakości pliki DSD512 mogą być odtwarzane bez zacinania się.


Efektywny system zarządzania mediami
DMP-A6 oferuje solidny system zarządzania multimediami, który umożliwia przeprowadzanie wielu operacji edycji na lokalnym dysku twardym i sieciowej pamięci masowej, takich jak kopiowanie, wklejanie, wycinanie i usuwanie. Port USB może być skonfigurowany jako port USB OTG, co ułatwia podłączenie komputera do DMP-A6 za pomocą kabla USB w celu lokalnego kopiowania plików i zarządzania nimi. Funkcja wewnętrznego udostępniania SMB umożliwia udostępnianie plików multimedialnych z podłączonego urządzenia mobilnego lub wewnętrznego dysku SSD innym urządzeniom odtwarzającym multimedia, komputerom lub urządzeniom mobilnym w sieci LAN. Dzięki temu DMP-A6 może być używany jako sieciowe urządzenie pamięci masowej w celu np. udostępniania źródeł audio w dowolnym momencie.


Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD
DMP-A6 umożliwia odtwarzanie i zgrywanie płyt CD po podłączeniu do niego zewnętrznego napędu optycznego przez USB. Aplikacja CD Rip APP wykorzystuje mechanizm sprawdzania poprawności danych i funkcję korekcji błędów w celu bezstratnego zapisywania danych audio z płyt CD. Algorytm aplikacji inteligentnie dopasowuje nazwy albumów i utworów płyt CD (wymagane są do tej funkcji oficjalnie wydane płyty CD), bezstratnie zgrywa utwory i automatycznie generuje informacje o albumie i wykonawcy.

 

Inteligentna kontrola w postaci dedykowanej aplikacji
Dla DMP-A6 opracowano specjalnie aplikacje sterującą dla systemów Android/iPhone/iPad. Oprócz podstawowej kontroli odtwarzania i ustawień systemowych obsługuje ona również asynchroniczne przeglądanie danych biblioteki muzycznej i menu, co jest wygodne do odtwarzania muzyki i jednoczesnego wyszukiwania danych. Dublowanie ekranu jest również obsługiwane po zainstalowaniu aplikacji third-party.


Aplikacja Sterowania

Różne filtry cyfrowe zaspokajają różne preferencje osobiste
Dostępne ustawienia dla przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) w DMP-A6 zapewniają m.in. siedem rodzajów filtrów cyfrowych, z różnymi trybami odpowiadającymi różnym charakterystykom dźwięku, które można przełączać zgodnie z osobistymi preferencjami.


Spersonalizowane mierniki VU
Szeroka gama spersonalizowanych dynamicznych mierników VU jest dostosowana do potrzeb audiofilów. Wspaniałe interaktywne wrażenia są oferowane wraz z wyświetlaniem muzyki w pełnym formacie w czasie rzeczywistym, w tym DSD.

 

Aluminiowa obudowa Wyjątkowy wygląd
DMP-A6 został wykonany z aluminium klasy lotniczej i posiada obudowę obrabianą CNC, co zapewnia solidną konstrukcję. Szczotkowany panel i matowa anodowana obudowa to świetne połączenie klasycznych i nowoczesnych elementów, które trafią w gusta ekspertów.


Hi-Res Audio
DMP-A6 posiada certyfikat Hi-Res Audio, który potwierdza ze urządzenie zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Certyfikat wydany przez JAS.

Obsługa formatów audio AAC, AIFF, APE, DSD, FLAC, MP3, WAV
Zgodność z iPod / iPhone Tak

Streamer

Tak
Funkcje dodatkowe Amazon Music, Dedykowana aplikacja, Deezer, Hi-res Audio, Napster, Qobuz, Spotify, Tidal, UPnP
Radio Internetowe
Radio internetowe Tak
Wi-Fi Tak

AirPlay

Tak
Bluetooth Tak
DLNA Tak
Kolor Czarny
Pobór mocy (tryb czuwania) [W] 0.5
Pobór mocy (tryb włączenia) [W] 13

Złącze Ethernet (LAN)

Tak
Funkcje Bluetooth Wi-Fi Złącze USB
Cyfrowe wyjście koaksjalne Tak
Cyfrowe wyjście optyczne Tak
Liczba złączy analogowych audio 2
Pozostałe wejścia/wyjścia XLR
Wyjście słuchawkowe Nie

Złącze HDMI

Tak
Złącze USB Tak
Głębokość [cm] 18.6
Szerokość [cm] 27
Waga [kg] 3.13
Wysokość [cm] 9
Zasilanie 110-240 V, 50/60Hz
Wyposażenie Kabel zasilający, Śrubokręt
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera EVERSOLO
Odtwarzacz sieciowy EVERSOLO DMP-A6

Odtwarzacz sieciowy EVERSOLO DMP-A6

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!