Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dwóch czynników: dostępności zamawianych produktów oraz wybranej przez Ciebie formy płatności.


Potrzebujemy czas na zebranie wszystkich zamówionych przez Ciebie towarów przez nasz dział spedycji. Zamówienie wyślemy, gdy tylko otrzymamy wpłatę należnej kwoty za zakup (w przypadku płatności przelewem towar wysyłamy po zaksięgowaniu należności na koncie; w przypadku płatności za pobraniem, towar przekazujemy kurierowi natychmiast po przygotowaniu do wysyłki). Czas dostawy kurierskiej wynosi jeden dzień roboczy od dnia nadania przesyłki.


Dogodny termin dostarczenia produktu można zaznaczyć w naszym kalendarzu dostaw, określając dostawę na „dziś”, „jutro” bądź wybrany dzień, potwierdzenie wybranego dnia dostarczenia wyślemy na wskazany adres email. W momencie gdy kalendarz nie występuje wysyłamy produkty zgodnie z informację na karcie produktu.


24h – W ciągu 24 godzin zapakujemy dla Państwa wybrane produkty i przekażemy do realizacji kurierowi, który dostarczy zamówienie w ciągu 48 godzin.


2-5 dni /5-7 dni/7-14 dni – Towary z wydłużonym terminem realizacji są sprowadzane bezpośrednio od producenta bądź od zewnętrznego dostawcy. Czas, który na to potrzebujemy jest liczony w dniach roboczych, po sprowadzeniu towar przepakowujemy i w ciągu kolejnych 48 godzin dostarczamy we wskazane miejsce.Jeśli masz jakieś pytania dotyczące czasu realizacji zamówienia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie: 22 122 33 00 lub  801 089 247, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 lub w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00.


Temat *
1190
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!