Dostępne opcje płatnościPłatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.
Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia.
Raty - zamówienia już od 100 zł możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach za pośrednictwem: Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A.
Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.
Błyskawiczny przelew online za pośrednictwem systemu płatności mBank. Twoja płatność zostanie zaksięgowana błyskawicznie co pozwoli nam wysłać zamówienie równie szybko jak za pobraniem. Przesyłka zostanie skompletowana i wysłana po zaksięgowaniu wpłaty. 
Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów i sposobów dostawy, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź telefonicznie: 22 122 33 00, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 lub w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00.


Temat *
1190

Administratorem danych jest TERG S.A. (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@avans.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.

Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!