Numer konta bankowego

Numer konta bankowego, który jest potrzebny do dokonania wpłaty należności za Twoje zamówienie, otrzymasz w wiadomości email, którą wyślemy do Ciebie po zakończeniu procesu zakupowego w sklepie.

Do każdego zamówienia generujemy odrębny numer subkonta, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zaksięgować wpłatę do konretnego zamówienia.Jeśli masz jakieś pytania dotyczące numeru konta do Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie: 22 122 33 00 lub  801 089 247, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 lub w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00.


Temat *
523

Administratorem danych jest TERG S.A. (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@avans.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.

Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!