Wystawianie faktury VAT

Dowód zakupu w postaci faktury VAT jest  zawsze wysyłany  na adres mailowy podany w zamówieniu (jako załącznik PDF) lub dodatkowo w formie papierowej, jeśli opcja ta została zaznaczona w trakcie składania zamówienia.

Faktura przesłana w formie elektronicznej, jest pełnoprawnym dokumentem potwierdzającym zakup towaru. Jeśli nie otrzymaliście jej Państwo na swoją skrzynkę e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM."


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wystawiania faktur VAT, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie: 22 122 33 00 lub 801 089 247, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 lub w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00.


Temat *
1190

Administratorem danych jest TERG S.A. (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@avans.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.

Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!